Tableau jest jednym z popularniejszych systemów wdrażających analitykę w wielu firmach. Co to oznacza? Pomaga w raportowaniu i gromadzeniu wielu danych, a także w sposób przejrzysty prezentuje te dane. Otrzymujemy możliwość tworzenia intuicyjnych grafów oraz estetycznych wykresów. Tableau daje nam także kilka możliwości, m.in. można korzystać z narzędzia tableau desktop, czy tableau embedded. Istnieje jednak jeszcze kilka innych, ciekawych możliwości tego narzędzia, o których niewiele osób wie. Jakich?

Inne możliwości tableau

Tableau software to po prostu tableau, inteligentny program, dzięki któremu będziemy mogli wykonać wielu analiz danych i wdrożyć raportowanie. Tableau Server jest jedną z lepszych platform raportowania, pozwala utrzymać naprawdę dobre bezpieczeństwo naszych danych i ustawić automatyzację, która jak wiadomo, jest w dzisiejszych czasach niemalże stu procentowo potrzebna. Dzięki automatyzacji, możemy generować naprawdę dużo danych i informacji. Tableau Server pozwala również na dostęp mobilny, dzięki temu możemy podglądać dane z poziomu komórki, np. w drodze lub, gdy jesteśmy poza firmą. Narzędzie to jest np. dostępne w ramach licencji Creator. 

Tableau online

Co można powiedzieć więcej o tableau? Jakie daje możliwości? Przede wszystkim jest to narzędzie, z którego możemy korzystać online. Wystarczy wejść na platformę i wgrać tableau online. Wersja jest sygnowana trial, dlatego po korzystaniu przez jakiś czas z wersji darmowej, płacimy za dalsze użytkowanie. Cena jednak nie jest wygórowana, z pewnością bez problemu będziemy mogli sobie na to pozwolić. Płacimy za użytkowanie całoroczne.

Wdrożenie tableau może być nieco trudne, dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy. Na jaką pomoc możemy liczyć? Przede wszystkim na pomoc firmy zewnętrznej, takiej np. jak: https://astrafox.pl/, dlaczego warto się zdecydować? Przede wszystkim otrzymamy możliwość szybszego wdrożenie analityki, a na tym nam zależy, będziemy mogli też zapisać się na szkolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *