Gdy słyszymy o szkoleniach firmowych, od razu na myśl przychodzi nam przepisywanie prezentacji oraz praca w grupach, i wymyślanie różnych modeli działań. Czy jednak tak rzeczywiście jest w każdym przypadku? Szkolenia business intelligence skierowane są głównie do osób, które chciałyby nauczyć się dokonywać analizy na dużych systemach danych i wykorzystywać w jeszcze lepszy sposób przydatne narzędzia raportowania, poprzez np. wdrożenie tableau. 

Bussines inteligence

Dla kogo jeszcze są tego typu szkolenia? Business intelligence szkolenia są dla grup informatyków, które od strony technicznej „rozgryzają” programy do raportowania, tworząc np. dedykowane nakładki, aktualizacje itp. Są one także idealnym pomysłem dla osób, chcących zająć się analityką i raportowaniem na naprawdę dużą, międzynarodową skalę, np. dla tych, którzy szukają zatrudnienia w firmach, będących na rynku wiele lat. Co ciekawe szkolenia te możemy odbyć, korzystając z usług firm zewnętrznych, które na co dzień zajmują się wdrażaniem big data, czyli: https://astrafox.pl/. Ci fachowcy z pewnością pomogą nam w sposób naprawdę rzetelny nauczyć się analizy danych, raportowania itp. 

Czy szkolenia są przydatne?

Wielu z pewnością zastanawia się, czy te szkolenia są w ogóle przydatne? Niewątpliwie, dzięki odbyciu porządnych szkoleń na tak dużą skalę, jak business intelligence, można poszerzyć w sposób bardzo duży swoją wiedzę. Warto także zdawać sobie sprawę z tego, że szkolenia te są naprawdę bardzo angażujące. Wymagają systematycznej nauki i analizy, a także otwarcia umysłu na liczby i dane. To zupełnie coś innego, niż zwykła analiza danych raportowania. Warto o tym nie zapominać.

 

Bussines inteligence pozwala w przyszłości na osiągnięcie wielu pozytywnych aspektów i korzyści w firmie. Dzięki wdrożeniu nauki ze szkoleń możemy np. zacząć o wiele więcej i efektywniej zarabiać, a także lepiej radzić sobie z analizą danych statystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *