Prowadząc nawet niewielką firmę, warto zastanowić się nad wdrożeniem business intelligence, co to jest? To przydatne szkolenia z analizy danych i raportowania, które okażą się najbardziej przydatne, zwłaszcza dla grup informatycznych w naszej firmie, np. programistów lub typowych analityków. Dzięki tego typu szkoleniom nasi pracownicy poznają system do raportowania danych oraz zaznajomią się z ciekawymi narzędziami z tym związanymi. Warto zatem zapisać naszych pracowników na tego typu szkolenie lub zgłosić się do zewnętrznej firmy, w celu przeprowadzanie szkoleń.

Komu zlecić szkolenia business intelligence?

Przede wszystkim warto skupić się na firmie, która będzie mogła pochwalić się sporym doświadczeniem w tej dziedzinie. Sprawdźmy, czy organizowała ona już podobne szkolenia, jak popularne są jej szkolenia i czy ma pozytywne opinie. Te ostatnie są w zasadzie najważniejsze, ponieważ to dzięki wielu pozytywnym opiniom możemy być pewni, że wybieramy dobrą firmę. Z pewnością warto zdecydować się na usługi: https://astrafox.pl/, jest to jedna z lepszych firm, świadcząca usługi nauki business intelligence i innych szkoleń tego typu. Wdrożenie big data, czyli najprościej mówiąc, raportowania w firmie powinno przebiegać płynnie, ale w miarę sprawnie. Warto zatem zdać się na fachowców w swojej dziedzinie.

Co dają szkolenia big data?

Szkolenia ze wdrażania analizy danych są naprawdę efektywne. Dobrze przeprowadzona analiza danych potrafi zwiększyć konwersję nawet o 100% albo więcej. Warto zdawać sobie sprawę z tego,  że czasami wystarczy niewielki szczegół, by zwiększyć sprzedaż, polepszyć konwersję, czy stać się rozpoznawalnym. Dobrze jest zdecydować się na jakiś system do raportowania danych. Do wyboru mamy kilka różnorodnych opcji, najprostszym systemem jest oczywiście Google Analytics, ale możemy skorzystać również z innych, intuicyjnych i dedykowanych zbieraniu różnych danych narzędzi, np. alteryx oraz tableau. Na szkoleniach profesjonaliści nauczą nas obsługiwać te systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *